fbpx

lopea.cz

Lektoři

Spolupracujeme s experty ve svých oborech a postupně rozšiřujeme základnu našich kontaktů. S kým se v Lopea potkáš?

Lektoři, mentoři a kouči pro tvůj rozvoj

veronika-jandova-profil

Veronika Jandová

Zakladatelka

Veronika Jandová je tělem i duší marketérka, ideamaker, tvůrce nových neočekávaných projektů a startupový nadšenec. Praxe v marketingových odděleních velkých korporací, jako je Marks&Spencer, Mondeléz nebo Jacob Douwe Egbers, jí pomohla mimo jiné i v začátcích vedení vlastní firmy, kterou založila před první mateřskou dovolenou. V roce 2020 prodala online obchod a založila Lopea Klub Podnikatelek, pro další ženy, které chtějí vytvářet úžasné věci a připravila tak příjemné online místo, které podporuje ženské podnikání a tvorbu.

Tereza Koucká

Koučka

Tereza Koucká je certifikovaná koučka se specializací na život a kariéru. Pracovala v mezinárodních korporacích (Coca-Cola HBC, Asseco CE) i v menších firmách a postupně byla zodpovědná za nábor, consulting, talent management, HR marketing a byznys partnering. Svých 13 let praxe využívá pro byznys koučing a mentoring. Pomáhá lidem objevovat, rozvíjet a uplatňovat vlastní potenciál a v odhodlání ke změnám. Baví ji být průvodcem při překonávání překážek a vlastních limitů. To vše s lehkostí a citem pro jedinečnost každého klienta.

Vendula Pěluchová

Marketing

Vendula je marketingový nadšenec, který má marketing nejen jako práci, ale také jako koníček. Nejvíce se věnuje marketingové strategii a komunikaci na sociálních sítích. Po letech zaměstnaneckého poměru se před dvěma lety rozhodla pro podnikání na vlastní pěst a nikdy by se už nerozhodla jinak.

Martina Baierová

Myšlenkové mapy

Martina začínala podnikat na mateřské, tak jako pravděpodobně většina žen v klubu Lopea. Specializuje se na myšlenkové mapy a vizualizace pro různé oblasti – od selfmanagementu až po projektový management nebo vzdělávání. Je součástí IFVP (International Forum of Visual Practitioners) a buduje značku #barevneplanovani.

adéla skládalová

PRŮVODKYNĚ OSOBNÍM ROZVOJEM

Adéla je podnikatelka, jogínka a průvodkyně žen na cestě k sobě samým. Má za sebou lektorský kurz meditací. V rámci terapie Inheal svým klientkám pomáhá naladit se na své tělo, uvědomit si svá limitující přesvědčení a znovu začít naslouchat své intuici a vnitřní moudrosti. Chce cestou terapií vést i další ženy k vnitřní pohodě a opravdovějšímu, svobodnějšímu životu. 

Worklabs

Laboratoř práce

Projekt WorkLabs si pod vedením Karla Goláně a Františka Novotného dává za cíl vyvinout a na základě nejnovějších dat a poznatků rozvíjet systém práce, který umožní zefektivnění práce. A zpříjemní každý pracovní den. Tak, aby každý mohl dlouhodobě a udržitelně dosahovat kvalitních pracovních výsledků a rozvíjet se. Vizí WorkLabs je vytvoření lepšího světa, prostřednictvím lidí, kteří lépe, zdravěji a šťastněji pracují.

Romana Sittová

lektorka angličtiny

Romana je soukromá lektorka angličtiny, která má za sebou již 30 let praxe podnikání ve službách. Vyučuje angličtinu v Brně a okolí a online kdekoliv. Nabízí výuku angličtiny například i k mezinárodním zkouškám jako jsou KET, PET, FCE a dále lekce konverzace a všeobecné i obchodní angličtiny pro dospělé všech pokročilostí. Romana je příkladem podnikatelky, která si zakládá na dlouhodobém vztahu se svými klienty.

Eva Hermanová

It lektorka

Eva je lektorka v oblasti Office a Windows. Má solidní přehledem o produktech Microsoftu, ale také telekomunikacích a PC HW. Při výuce často vychází ze své praxe v obchodních a marketingových odděleních. Ve volném čase píše krátké články – tipy na práci Office a výuková skripta. Ráda řeší s klienty při nebo i po výuce “jejich” příklady, tak aby jim kurz byl maximálně přínosný.

Věrka Dupynová

Ilustrátorka, Umělkyně

Věrka se v současné  době živí kreslením v chráněné dílně EMIT-cz. Vypráví příběhy obcí, škol a dalších organizací a zabývá se také potiskem různých propagačních předmětů od omalovánek, přes trička až po magnety. Zamilovala si kresbu linkou a tak svůj styl nazývá ˶ Lyrická perokresba ˝. Své obrazy vystavuje po celé republice.

Jejím motem je :
„Talent dává člověku křídla, je jen na něm, jak vysoko se odváží vyletět.”

Betty Košková

Personalistka

Betty je tak trochu jiná personalistka. Jako personalistka pracující v korporaci dlouho sledovala neúspěšné kandidáty a přemýšlela, co je vlastně dělí od těch úspěšných. Často byli neúspěšní jen kvůli své nevědomosti a nepřipravenosti, a tak se rozhodla uchazečům pomoci a nabídnout pohled z druhé strany. Rozhodla jsem se dát tomu další rozměr. Dát lidský rozměr (ne)lidským zdrojům. Pomáhá lidem se zpracováním jejich životopisů, motivačních dopisů, vylepšení jejich profilů na Linkedinu a při přípravě na pohovory.

Jana Hřebecká

Lektorka prezentačních dovedností

Jana je absolventkou divadelní fakulty JAMU. V současnosti nabízí tréninky prezentačních dovedností jak v češtině, tak v angličtině. Lektořině a prezentačním dovednostem se věnuje již přes deset let. Pracuje s řečníky z komerčních firem, neziskovek i univerzit. Nejčastěji pracuje se ženami při práci na zvládnutí jejich trémy a nalezení přirozené autentické prezentace. Hodně se také pohybuje v organizacích, které jsou vázané na ženy, jako například nezisková organizace Czechitas. Je také spoluzakladatelkou firmy Court of Moravia.

Hedviga Nosáľová

Tvůrkyně webů

Hedviga je full-time tvůrkyně funkčních, optimalizovaných a moderních webů (nejen) na WordPressu. Tomuto oboru se na profesionální úrovni věnuje od roku 2015. Předtím, než se dostala přímo k tvorbě webů, fungovala jako UX designér. Zakládá i své vlastní projekty a zajímá ji affiliate marketing, spravuje česko-slovenskou FB komunitu okolo Divi frameworku a pomáhá nováčkům. Umožňuje také podnikatelům tzv. pronájem webu. Když se občas najde volný
čas, ráda jej věnuje procházkám a výletům po krásách ČR.

od lektorů v klubu najdeš

Workshopy a kurzy

Databáze našich workshopů a kurzů zahrnuje témata osobního rozvoje, marketingu a financí. Pokud ti tam něco chybí, neváhej si o to říct. Vyjdeme ti vstříc

Checklisty a podklady

Daly jsme do kupy rady podnikatelek, jak postupovat, když buduješ svůj projekt od nuly, nebo rebranduješ. Čti je a riziko začátečnických chyb snížíš na minimum.

Podporu a inspiraci

V uzavřené Facebookové skupině řešíme společně tvoje trable i úspěchy. Lopea je podporující komunita podnikatelek, které prochází stejnými problémy

přidej se do klubu, inspiruj a nech se inspirovat

Chceš rozjet něco nového, nebo hledáš informace pro rozvoj byznysu a sebe sama? Lopea tě nenechá ve štychu. A odhlásit se můžeš kdykoliv.